Satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları

Satılık Kangallar buradan alınır?

Satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları burada. Hayatımız yoğun bir tempoda geçiyor. Bu tempo da bazen hayatımıza ilham olabilecek havyan sevgisi arıyoruz  satılık kangal köpekleri sizlere ilham verecektir. Günlük  hayatımız zorluklarla ve yorgunluklarla geçmektedir. Bu yorgunluğu atmanın en kolay yolu köpeğinizle zaman geçirmektir.

Biz de kangal çiftliği olarak bugüne sizlere satılık kangal sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. Bilindiği üzere kangal köpekleri çok zeki ve sadakatli bir köpek cinsidir. Türkiye’de yeterli kalitede kangal üreten çok nadir çiftlik vardır, bu çiftliklerin başında bizler gelmekteyiz, çünkü saf kan olarak üretim yapan çiftliklerin başında biz geliyoruz.

satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları
satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları

Satılık kangal üretim merkezi

Satılık kangal üretim merkezi kurulduğu günden  beri ilgi ile takip edilen çiftliğidir. Kangal üretim merkezinin belki de en önemli çalışması ise damızlık sayılarının 30’i geçen köpekleri bir araya getirmesi. Bu üretim alanında şimdiye dek yapılmış en kapsamlı saf kan üretimi ve kaliteli çalışma olduğu bir gerçek.

2000 yılında kangal köpekleri dünyasına hızlı bir giriş yapan İsmail akbulut, Türkiye satış liderliğindeki iddiası ile yepyeni saf kan kangalları sizlerle kavuşturmaya devam ediyor. Merkezi Sivas ilinde yer alan çiftliğimiz 24/saat hizmet veriyor. Üstün koyun gütme özelliği ile arazi ve dağ koşullarında yanınızda olan kangal köpekleri, en kötü arazilerde bile etkin performansı ile göz kamaştırır, satılık kangal yavruları fiyatları almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir satılık kangal sahibi olabilirsiniz.

Kaliteli ve isim yapmış özel çiftliklere verilen ücretlerin neredeyse çocuğu damızlık köpeklerin masraflarına yetmeyecek kadar azdır. İsim yapmaya çalışan kişiler sokak köpeklerini pazarlama yapmaktadır. Fiyatlar oldukça uygun olabilir lakin kalite farkı kesinlikle vardır. Saf kan satılık kangal yavruları almadan önce mutlaka damızlık anne ve baba uyumu sağlanmaktadır, sağlanmaz ise doğacak yavru saf kan ırkı olmayabilir.

Satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları almak için iletişim hattı 0554 745 52 53

Satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları almak için kesinlikle çiftlikleri araştırmak gerekirse canlı olarak görmek gerekir. Günümüzde insanlar kangal köpeklerine büyük ilgi göstermekle birlikte yardımcı olarak görmektedirler. Bu yüzden sokak satıcılarına denk gelebilir ve istediğiniz yavruya sahip olamayabilirsiniz.

Koyun köpekleri almak için deneyimli köpeklerimiz mevcut olup göreve hazırdırlar.

Bekçi köpeklerimiz mevcut olup gerekli eğitimleri almaktadırlar.

Unutmayalım kangal üretim çiftliği olarak 2000 yılından bu yana hizmet vermekteyiz.

admin

sivas DİRİLİŞ KANGAL ÇİFTLİĞİ,Yeni dönem yavru kangal rezervelerinde çiftliğimiz prensipleri geregince dogmamış yavrular için ödeme ve ön rezerve olarak para almıyoruz.dogum gerçeklestıkten sonra yavruların cinsiyetine göre rezerve alabiliyoruz.

Satılık kangal köpekleri yavrusu fiyatları” için 6 yorum

 • Mart 12, 2017 tarihinde, saat 9:13 am
  Permalink

  En guzel satılık kangal yavruları fiyatları sizler verdiniz.

  Yanıtla
 • Geri bildirim: Satılık kangal köpekleri

 • Nisan 22, 2017 tarihinde, saat 10:27 am
  Permalink

  satılık kangal köpekleri almak için en doğru adres burası.

  Yanıtla
 • Mayıs 29, 2017 tarihinde, saat 9:59 am
  Permalink

  satılık kangal almak için çiftliğinizi ziyaret etmek istiyorum

  Yanıtla
 • Haziran 4, 2017 tarihinde, saat 8:22 am
  Permalink

  selam bir tane satılık kangal almak istiyorum hafta sonu gelebilirmiyim

  Yanıtla
 • Haziran 20, 2017 tarihinde, saat 6:34 am
  Permalink

  Satılık kangal köpekleri mi bunlar ay çok güzel bunlar kesinlikle birtakım alabilirim

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir