Kangal fiyatları araştırma, Bu fiyata bu köpekler kaçmaz

Kangal fiyatları araştırma, Bu fiyata bu köpekler  kaçmaz

Kangal fiyatları Toplu kangal satışı… çift kangal satışları

kangal fiyatları nereden alınır? çiftliğimiz kangal ilçesinde faaliyet göstermekte, Sivas kangalı ana vatanı Sivasın ilçesinden alınır. Başta Türkiye’nin tüm illerine sorunsuz bir şekilde gönderim yapılıyor.Siparişlerini bizlere bilgi verdiğiniz takdirde aşıları oluşturulmuş şekilde kimlikleriyle beraber 1 ile 3 gün arasında sizlere ulaştırmaktayız. Köpek çiftliğimiz iran, ırak, Azerbaycan, Gürcistan ve Arabistan bu gibi bir çok fazla ülkeye hizmet vermektedir.

uygun kangal: Kangal fiyatları yaşlarına göre ve ırkına saf kana göre değişmektedir. Ortalama bir tane erkek 600 tl den başlayıp 1000 tl ye kadar satılmakta ucuz gerçek bir Sivas kangalı özelliklerini taşımamakta gerçek bir kaliteli yavru 1000 tl den satılmaktadır. çift eşli kangal fiyatları y 1000 tl ile 1500 tl arasında satılmaktadır. Anne ve babası dikkat çekici olmayan kırma köpeklerinden üremiş yavrularıdır. hesaplı kangallar sağlıksız ve malaklı ve akbaş benzeri bu kangal köpeklerle çiftleşmiş köpeklerinin yavrularıdır.

Bursa, Ankara, İzmir, Konya, Erzurum, Kars, Ardahan, Ağrı, İstanbul, Samsun, Ttabzom, AZERBAYCAN

Satılık yavru kangal almadan evvela daima yavru kangal satış temsilcimize danışmalısınız,çünkü bir çok aşırı şehirlerde satılık yavru kangal bulabilirsiniz.lakin bu vilayetlerde sokak köpeklerini göndermektedirler biz burada sizlere anlatmak istediklerimiz,siz müşterilerimiz satılık yavru kangal alırken ilk seçenek Sivas olmalıdır. Yavru kangal’ın ana vatanı Sivas ilidir.çiftliğimizde satılık yavru kangallar veteriner doktor ayırımı altındadır.özen ile bakımları yapılır.satılık yavru kangal almadan öncelikle daima yavrunun anne ve babasını görerek almalısınız,yavru kangal çiftliğimiz satışdaki  yavru kangalların gerek resimlerini  gerek  videolarını diri izleme imkanı sunmaktadır.satılık yavru kangallar özgün olduklarına dair belgelidir,ve siz müşterilerimize aşı takvimi birlikte özgün belgesi ile beraber gönderilmektedir.Sivas yavru kangal üretim çiftliği,on yıllık deneyimini siz müşterilerimizle paylaşmaktadır. İstanbul  başta olmak üzere tüm illerimize gününde teslimatlarımız gerçekleşir,satılık yavru kangal meselesi için öğrenmek istedikleriniz aklınıza takılan sorularınızı bizimle paylaşabilir sorularınız cevaplarınızı alabilirsiniz,satış temsilcimiz siz müşterilerimize gün boyu hizmet vermektedir.satılık yavru kangal üretim çiftliği olan yavru kangal dünyada ün sahibi olmuş bir üretim merkezi biçimine gelmiştir. .

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN