kangal köpek isimleri

kangal köpek isimleri

Kangal köpeğe isim verme bir yavru köpek satın almayı ve satın alma işlemini yapmayı düşündüğünüzde, kendiniz ailenle satın aldığınız köpek veya köpek yavrusuna ne isim vermeniz gerektiğini tartışır buluruz. Bugün çok farklı köpek isimleri var; köpek ya da köpek için doğru uygunluğu seçmek ezici olabilir. Çoğu zaman bizim için açık olan bir şey seçeceğiz, ancak ailemiz soyadımızla ilgili kelimelerle oynanan bir isim seçmekten hoşlandı. karabaş yavrularımız var ve veteriner çocuğun bir yavruyu bu boyutta öldürebileceği ilk randevularından birinde anlattı; bu nedenle zehir gibi yaşlanmış ve büyüdükçe bile ona çikolata besleyemedik, çocuklar sadece küçüktü. Köpekler için. Soyadımız tek olduğu için adını verdik.

Kangal köpeğe isim verme

Evde yaşayan bir köpek olduğu için, içeri giren ziyaretçilere karşı çok koruyucu ve titiz davranır ve onu kabul etmez ve ona bir fikir verir. Ona vurup merhaba diyene kadar ayaklarını kovalamaya devam edecektir. Genellikle erkeklerde hırlayacak, bu aileyi korumanın bir yoludur.

Ona yürüdüğümüzde çocuklardan birinin tasmalarını koruyacağından emin olmam lazım, çünkü o benim için çok koruyucu, sanırım genelde onu besliyor ve ondan peşimize düşüyoruz. Çocuklarla büyük yürür ve onu güneş ışığına çıkarmayı severler. Her şeyden önce Cadbury arka bahçede çim çocuklar ile oynamayı sever. Onları kovalıyor ve çok eğlenceli, koşuşturup ya da bir topu peşinde olduğunu düşünüyor.

Sık sık onu ıslatmazsam, o kadar az ufaktır ki, kulaklarını düzgün şekilde kurutmazsak enfekte olur. Fakat bu büyük bir mesele değil, sadece küçük köpeklerinin neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz ve biz ona uygun şekilde yerleşiyoruz.

Cadbury, içinde gıcırtılı bir ses çıkaran oyuncaklarla oynamayı sever. Bütün gün onları kovalıp kovalayacak ve uyurken sık sık yanına oturuyor; böylece onu alıp daha fazla oyun süresi için bize sürükleyebiliyor. Sabah uyandığımıza göre orada bir öpücük ve patlama ile selam vermeye hazır. Hafta sonu evde olduğumuzda bizi evin her yerinde takip ediyor. Ben yıkarken asılıyorum ve banyo yaptıktan sonra deli bir köpek gibi dolaşmayı seviyor iken güneşin altında oturmayı sever. O yarım Toy Poodle ve yarı Malta yaralı olduğu için, kürk dökmüyor ve alerjisi olan ya da astımı olan insanlar için gerçekten harika, çünkü onları atamıyor. Onu yumuşak ve kabarık bir kat vermek için çoğunlukla anti pire şampuanın ardından yün yıkamayla yıkayacağız.

Bir köpeğe sahip olmak, çocuklara büyük bir sorumluluk yüklediğini öğretti. Bazen beslenmeyle ve çamaşır yıkarken yardım ederler ve karabaş oynamak ve ilgilenmekten hoşlanmazlar. Onların büyüdüğü gibi gerçek bir dostu ve şimdi yedinci köpeği yılına yaklaşıyor. Onu beş yıl daha bekletiriz, çünkü hepimiz köpeklerin insanlar kadar yaşaması gerektiğini biliyoruz. Evcil köpeklerini de seviyor musun?

kangal köpek isimleri
kangal köpek isimleri

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN