kangal köpek eğitimi nasıl verilir

kangal köpek eğitimi nasıl verilir

Kangal köpek eğitimi nasıl verilir? bir köpek, deyişle, “insanın en yakın arkadaşı” dır. Ve bu deyimin doğru olduğunun zaman ve tekrar tekrar kanıtlandı. Hikayeye, deniz kuvvetleri mühürü Jon Tumilson’un cenaze töreninde bir köpek söylendi; Katılımcılar sadık arkadaşı Hawkeye’ı tabutun yanında görebiliyorlardı. Hizmet başlangıcında 1.500 yas tutanının önünde Hawkeye odanın önüne kadar uyku attı ve efendisinin yanına uzandı – sadakatini sonuna kadar gösterdi. (Elisha Hartwig, 12 Mart 2013)

Köpeğini eğitmenin bu kadar önemli olduğu neden?

Köpekler, insanlardan ayrı hayvan türleridir ve farklı ihtiyaçları ve doğal içgüdüleri vardır. Köpekler bizden farklı davranıyor ve insanlardan farklı davranıyor. Bir köpek veya köpek yavrusu satın alarak onları evlerimize ve yaşantılarımıza davet ettiğimizde sıradan olmaktan fazlasını yapmalarını bekleriz; Özellikle eve yeni getirdiğimizle karşılaştırmak için bir komşunun köpeği varsa. Onların yaşam biçimimizi çabucak anlamalarını isteriz ve onlara çok fazla beklentimiz vardır. Dilimizi öğrenmeli, temel komutlarına uymalı ve sadece parmaklarımızı kaldırırken bize cevap vermelilerdi. Bazı köpek sahipleri, sahibi için görevleri yerine getiren ve bazı ev işlerini yapan bir köpek yetiştirmek için bugüne kadar gider. Kangal köpek eğitimi nasıl verilir. Yukarıdaki nedenler, köpeklerimizin bizden en iyi şekilde yararlanmak istediklerinde eğitime ihtiyaç duyacaklarını kaçınılmaz kılar.

Bir köpeği nasıl eğitirsin?

Köpeğinize gerekli eğitimin verilmesine yardımcı olan birçok profesyonel köpek eğiticisi var. Gerçekten, herkes profesyonel köpek eğitmenlerinin masraflarını karşılayamaz, ancak köpek eğitmek için kendi başınıza yapabileceğiniz bazı şeyler vardır. Bir kaç temel komutla başlamak iyi bir başlangıç ​​yoludur. Kangal köpek eğitimi nasıl verilir bu yazımızda sizlere anlatmaya çalıştır.

Köpek eğitiminize nereden ve nasıl başlıyorsunuz?

1. Köpeğinizi eğitmek için eğitim alınız; Bu takip etmek uzun vadeli bir hedef olabilir.

2. Onları günlük yaşam biçiminize göre eğitin; Komutlar; “Git”, “Gel”, “Otur” vb.

3. Köpeğinizin arkadaşınız olması için, aynı zamanda köpeğinizin bir arkadaşı olmaya hazır olmalısınız. Karşılıklı faydalıdır ve eğlenceli bir deneyim olabilir.

4. Köpeğinizi eğitmek için zaman ayırma bedelini ödemeye istekli olun.

5. Kaliteli bir eğitim yaka al.

Köpeğinizi eğitirseniz, hem mutlu olursunuz hem de eğitilmiş bir köpeğin tatmin edici tecrübesinden keyif alacaksınız.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

BİZE ULAŞIN